hey

hey

MAKE ME CONFIDENT, DEAR BOOTS!

Wednesday, January 16, 2013


Good to be back here again. Even better when I can spend my free hours with my good friend Victoria & discover London streets once again! Love you girl!

Today I'm wearing really casual & calm outfit, my new ZARA boots make it a bit more feminine and this is one of my favourite things about this look. What do you think?

I also wear LINDEX white pencil skirt & burgundy tights, H&M denim shirt & black fur bag, ZARA boots.

Waiting for your comments,
have a nice day,
K.


PHOTOS BY VICTORIA

16 comments:

 1. O jau tie batai su rankine!!! Nerealiai! ;) Beje, man kaip tik krito į akis sijonas ir laabai patinka, kad jis įprastu atveju nesižiūrėtų lyg ir žiemą, bet tau puikiai pavyksta suderinti tai, kas nesuderinama ir atrodai tiesiog nuostabiai ir, svarbiausia, savimi pasitikinčiai! :)

  Su meile, Egle Ge {HideInSugar}
  P.S. Anonime, išdrįsk tai pasakyti neanonimiškai! Abejoju ar kada pasakytum...

  ReplyDelete
  Replies
  1. Labai gera tai girdėti, ačiū ačiū ačiū :-)))))

   Delete
 2. vau, labai grazu! <3 stulbinanciai

  ReplyDelete
 3. anksčiau taip žavėjai mane, o dabar ale bandai pereiti prie 'aukštosios' mados. pastaruoju metu Tavo outfit'e visad ranku kokią nors detalę, kuri man visiškai neįsipaišo. šiuo atveju, tai marškiniai. na, bet čia tik mano nuomonė. sėkmės!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ir ką gi čia tokį ar tokią aš taip nuvyliau? Būtų labai malonu sužinoti ;-))))

   Delete
 4. O man aki taip patrauke sukuosena:))) isduok paslapti kur radai jos tutoriala? Jau kokia savaitee varvinu i paveiksliuka su sia sukuosena:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dėkui, šukuosena buvo lygiai minutės darbas, be jokių tutorialų ar pan, tiesiog susirišau truputį žemesnį nei standartinis ponytale'ą ;-)))

   Delete
 5. Aš negaliu apsispręsti, ar man patinka šie batai, ar ne. Šiaip ar taip, tau jie tikrai tinka. Tokie didmiesčio gyvenimui... :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aš ir pati ilgai negalėjau apsispręsti, ar man juos pirkti, ar man jų reikia, bet supratau, kad aš mirtinai noriu ilgaaulių batų, kai pamačiau šiuos sale'ų metu :-)))

   Delete
 6. Super! Stai kur geras stiliaus pojutis. Nuolat randu ikvepianciu dalykeliu. Sekmes (:

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dėkui, Monika, labai malonu iš tavo pusės :-)))))))

   Delete